| KM Stand | 288288 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Goede staat |
| Merk | Renault campers |
| Model | MASTER T 35 L2/H2 2.5 DCI Q 88 KW E4 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Vermogen | 120 PK |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Buscamper |
| Rijbewijs | B Rijbewijs |
| Gewicht Leeg | 2136 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 2136 kg |
| Lengte | 575 cm |
| Hoogte | 280 cm |
| Sta Hoogte | 200 cm |
| Gordelplaatsen | 2 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Mijn geliefde “Beer” mag door! Deze Renault Master camper heeft me naar mijn droomcommunity in Italië gereden. Ik had gepland er meerdere jaren in te wonen, maar het doel werd veel sneller bereikt dan verwacht en nu heb ik hem niet meer nodig. Het deed even pijn, maar het verheugt me dat dit ready-to-go, off-grid knusse huisje op wielen nu iemand anders blij mag maken.
Mijn ervaring is dat je er comfortabel alleen in kunt wonen en samen heerlijk mee kunt reizen. Ik heb er met al mijn bezittingen in rondgereden (inclusief instrumenten, apparatuur, gereedschap en knutsels). Dankzij de 120 pk motor, Quickshift automaat en luchtvering zijn bergpassen en landweggetjes geen probleem. Daarnaast haalt hij met gemak hogere snelheden op de snelweg.
Door het praktische L2H2-formaat past hij prima in parkeervakken, is hij wendbaar genoeg voor kleine dorpjes én groot genoeg om comfortabel in te leven. De inbouw is simpel, stevig en zeer praktisch ontworpen. Met twee personen is deze camper ook erg aangenaam; de bestuurdersstoel kan draaien zodat je gezellig samen aan tafel kunt zitten.
De grote laadruimte en ruime kasten maken deze camper ideaal voor reizen waarbij je hobbyspullen of extra bagage mee wilt nemen. Dankzij de 60 liter watertank, 100W zonnepaneel, koelkast en 2 propaantanks kun je bovendien lange tijd off-grid staan.
De camper is altijd goed onderhouden, heeft zeer weinig roest en slechts twee kleine cosmetische krasjes. Onderhoudshistorie is aanwezig en krijg je mee.
Vraagprijs: €16.850,-
Locatie: Zaandijk
Interesse? stuur een mail.
Er zijn voor deze advertentie geen opties opgegeven.
Geplaatst door:
T: 0681177558 -
E: Vredeleeuw@gmail.com