| KM Stand | 28000 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Zo goed als nieuw |
| Merk | Sunlight campers |
| Model | T68 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Vermogen | 165 PK |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Half Integraal |
| Rijbewijs | B Rijbewijs |
| Gewicht Leeg | 2813 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 740 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Hoogte | 306 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 4 Slaapplaats(en) |
LET OP: IN PRIJS VERLAAGD VAN € 74.999,- NAAR € 69.999,-
Super mooie en complete camper van slechts 2,5 jaar oud met slechts 28.000 km op de teller. Deze speciale Adventure Edition van Sunlight is eventueel inclusief inboedel tegen een vaste prijs over te nemen. Denk aan campingstoelen, tafel, gasfles, koffieapparaat, keukengerei enzovoort. Daardoor is de camper direct klaar voor vertrek.
Deze 4-persoons Sunlight T68 Adventure Edition uit oktober 2023 is een stoere camper en een parel op de weg.
De camper is voorzien van een krachtige 165 PK motor, waardoor je ook in de bergen comfortabel en vlot rijdt. De meeste modellen hebben een 120 of 140 PK motor.
De camper heeft een ruime L-zitgelegenheid, panoramadak, TV, satelliet, keuken, aparte douche en toilet, twee enkele bedden achterin, een hefbed boven de zitgroep en een bagageruimte achter.
In de rijcabine is airco aanwezig voor tijdens het rijden. Daarnaast beschikt de camper over een mediasysteem, Apple CarPlay, Android Auto, radio, achteruitrijcamera, bluetooth en handsfree bellen. Navigatie verloopt via je telefoon met Apple CarPlay of Android Auto.
Er zijn voldoende USB-poorten in de gehele camper. De bestuurders- en bijrijdersstoel kunnen gedraaid worden, zodat er een gezellige zitgelegenheid ontstaat. Zowel de twee draaibare stoelen als het 2-persoonsbankje zijn voorzien van autogordels.
De twee gescheiden bedden achterin kunnen eenvoudig worden omgebouwd tot één groot 2-persoonsbed, waardoor een klein kind eventueel tussen de ouders kan slapen.
In het midden van de camper bevindt zich tegen het plafond een tweepersoons hefbed. Dit bed kan via mechanische bediening naar beneden zakken, waardoor er een comfortabel 2-persoonsbed ontstaat.
De keuken is luxe uitgerust en beschikt over een 2-pits gaskookplaat en een ruime koelkast met vriesvak.
Het toilet is voorzien van SOG toiletontluchting. De SOG toiletontluchting zorgt voor een verhoogd zuurstofgehalte in de cassette van het toilet. Hierdoor wordt de ontlasting op natuurlijke wijze gestimuleerd om sneller af te breken.
De verhoogde aanwezigheid van zuurstof zorgt er ook voor dat normaal toiletpapier wordt afgebroken. Aanschaf van speciaal toiletpapier en gebruik van chemicaliën is dus niet meer nodig. Dit wordt zelfs afgeraden door SOG zelf.
Geplaatst door:
T: 0618391802 -
E: andreas.stomps@outlook.com