| KM Stand | 48205 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Burstner campers |
| Model | NEXXO VAN T 620 G |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vermogen | 140 PK |
| Transmissie | Onbekend |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Overig |
| Gewicht Leeg | 2610 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 660 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 3
Kleur: Wit
Kenteken: S-242-NJ
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.179 cc
Maten en gewichten
Laadvermogen: 890 kg
Max. trekgewicht: 2.000 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 345 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Indeling
Zit: Rondzit (kop)
Aantal bedden: 1
Bed: Twee gescheiden bedden (eind, lengte)
Positie keuken: Midden
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 297 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud
APK: gekeurd tot dec. 2026
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 983 - € 1.035 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Geplaatst door:
T: 0235290011
E: verkoopgebruikt@mgh.nl