| KM Stand | 26514 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Goede staat |
| Merk | Niesmann+Bischoff campers |
| Model | Arto 78 F |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vermogen | 177 PK |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Integraal |
| Rijbewijs | C1 Rijbewijs |
| Gewicht Max | 4800 kg |
|---|---|
| Lengte | 793 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 4 Slaapplaats(en) |
Er zijn voor deze advertentie geen opties opgegeven.
Geplaatst door:
T: +31(0)653148269
E: gianni@campergallery.nl