| KM Stand | 127679 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Burstner campers |
| Model | T7001 Delfin Performance 700 Airco |
| Bouwjaar | 2005 |
| Vermogen | 136 PK |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Integraal |
| Gewicht Leeg | 3140 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 720 cm |
| Hoogte | 2750 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Kleur: Grijs
Kenteken: 59-GPX-3
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.953 cc
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Maten en gewichten
Laadvermogen: 360 kg
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 430 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: gekeurd tot apr. 2027
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Buerstner T7001 Delfin Performance 700 Airco
Geplaatst door:
T: 06 51435005
E: info@sniekersautos.nl