| KM Stand | 13698 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Etrusco |
| Model | Cv 600 df Complete Selection |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vermogen | 129 PK |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Buscamper |
| Gewicht Leeg | 2760 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 4
Modeljaar: 2024
Kleur: Grijs
Kenteken: Z-531-KL
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 1.995 cc
Maten en gewichten
Laadvermogen: 740 kg
Max. trekgewicht: 1.700 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 375 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Indeling
Zit: Halve treinzit (kop)
Aantal bedden: 1
Bed: Vast bed (eind, dwars)
Positie keuken: Midden
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 273 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud
APK: gekeurd tot apr. 2027
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 999 - € 1.127 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Prachtige sportieve compacte Buscamper. De krachtige motor met automaat, de stoere zwarte aluminium velgen en de mee-gespoten bumpers geven een extra sportieve beleving.
Een extra luxe uitstraling door het COMPLETE SELECTION optie pakket. Dit geeft ook een sfeervolle en luxe uitstraling aan het gehele interieur.
Voorzien van vele extra's waaronder bijv. trekhaak, camera, Apple carplay, luifel, hor schuifdeur etc.
Geplaatst door:
T: 0235290011
E: verkoopgebruikt@mgh.nl