| KM Stand | 35329 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Burstner campers |
| Model | Nexxo Van T 569 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Vermogen | 165 PK |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Half Integraal |
| Gewicht Leeg | 2490 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 599 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 3
Kleur: Wit
Kenteken: S-827-NJ
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.179 cc
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.010 kg
Max. trekgewicht: 2.000 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 345 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Indeling
Zit: Rondzit (kop)
Aantal bedden: 1
Bed: Frans bed (eind, lengte)
Positie keuken: Midden
Opstelling sanitair: Eind
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
CO₂-uitstoot (WLTP): 295 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud
APK: gekeurd tot mrt. 2027
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 940 - € 989 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Geplaatst door:
T: 0252-414839
E: verkoophillegom@mgh.nl