| KM Stand | 191814 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Goede staat |
| Merk | Mercedes campers |
| Model | Sprinter (L2H2) |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vermogen | 95 PK |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Buscamper |
| Rijbewijs | B Rijbewijs |
| Gewicht Max | 3500 kg |
|---|---|
| Lengte | 593 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Hoogte | 280 cm |
| Sta Hoogte | 190 cm |
| Gordelplaatsen | 3 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Stoere en slim gebouwde stealth camper op basis van een betrouwbare Mercedes-Benz Sprinter. Van buiten discreet en onopvallend, van binnen volledig omgebouwd tot een comfortabele en zelfstandige camper voor off-grid reizen, roadtrips of langere verblijven.
De camper is praktisch ingedeeld met veel opbergruimte, volledige isolatie en een comfortabele stahoogte van 190 cm. Achterin bevindt zich een ruim 2-persoonsbed van 175 x 205 cm, dat eenvoudig kan worden omgevormd naar een gezellige zithoek met een slimme en ruimtebesparende Lagun tafel.
De keuken is compleet uitgerust met een stille koelkast met vriesvak, een 2-pits gasfornuis, spoelbak met warm en koud water, praktische lades en veel opbergruimte. Daarnaast beschikt de camper over een buitendouche met warm en koud water, een 100 liter schoonwatertank en een nieuwe Porta Potti.
Voor zelfstandig reizen is deze camper volledig voorbereid. Dankzij het 200W zonnepaneel, de complete Victron Energy installatie (omvormer, MPPT charger en acculader) en de krachtige Bosch 230Ah deep-cycle accu kun je moeiteloos meerdere dagen of weken off-grid reizen zonder afhankelijk te zijn van campings of externe stroomvoorzieningen.
Verder is de camper voorzien van diverse comfortabele extra’s zoals airco, achteruitrijcamera, elektrische ramen, all-season banden, getinte ramen voor extra privacy, plafondverlichting, dakramen met horren en verduistering, stopcontacten en USB-aansluitingen.
Zelfvoorzienend, stealth, technisch goed uitgerust en direct klaar voor vertrek. Ideaal voor wie vrijheid zoekt zonder op te vallen.
Bij serieuze interesse:
Bel of app: +31 6 41614491
Geplaatst door:
T: - +31(0)641614491