| KM Stand | 136520 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Knaus campers |
| Model | Sunliner 658 LG |
| Bouwjaar | 2005 |
| Vermogen | 180 PK |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Integraal |
| Gewicht Leeg | 3123 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 684 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 4 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 2
Kleur: Wit
Kenteken: 02-RD-FD
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.800 cc
Maten en gewichten
Laadvermogen: 377 kg
Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 377 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Indeling
Aantal bedden: 2
Bedden: Hefbed (kop, dwars); Vast bed (eind, dwars)
Positie keuken: Midden
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud
APK: gekeurd tot mrt. 2027
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 999 - € 1.265 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Geplaatst door:
T: 0252-414839
E: verkoophillegom@mgh.nl