| KM Stand | 19582 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Dethleffs campers |
| Model | Globetrail 600 DK Automaat |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vermogen | 140 PK |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Buscamper |
| Gewicht Leeg | 2720 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3499 kg |
| Lengte | 600 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 4
Kleur: Wit
Kenteken: Z-309-PL
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.184 cc
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Maten en gewichten
Laadvermogen: 779 kg
Max. trekgewicht: 2.500 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 404 cm
Interieur
Interieur: Beige grijs, Stof
Indeling
Zit: Halve treinzit (kop)
Aantal bedden: 1
Bed: Vast bed (eind, dwars)
Positie keuken: Midden
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 266 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud
APK: gekeurd tot mei 2027
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 999 - € 1.081 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Geplaatst door:
T: 0235290011
E: verkoopgebruikt@mgh.nl