| KM Stand | 39952 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Sunlight campers |
| Model | Cliff 640 Hefdak Adventure Edition |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vermogen | 140 PK |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Buscamper |
| Gewicht Leeg | 2853 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 636 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 280 cm |
| Gordelplaatsen | 4 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 4 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 4
Kleur: Grijs
Kenteken: Z-487-KL
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.184 cc
Transmissie: 9 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 90 liter
Maten en gewichten
Laadvermogen: 647 kg
Max. trekgewicht: 3.000 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 404 cm
Interieur
Interieur: Adventure Edition, Stof
Indeling
Zit: Standaardzit (kop)
Aantal bedden: 2
Bedden: Twee gescheiden bedden (eind, lengte); Vast bed (midden, lengte)
Positie keuken: Midden
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 270 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud
APK: gekeurd tot apr. 2027
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Motorrijtuigenbelasting: € 999 - € 1.173 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Kom deze Sunlight Capron eens van dichtbij bekijken. De praktisch ingerichte kampeerwagen mag worden bestuurd met een B-rijbewijs en biedt een slaapplaats aan 4 personen. Omdat de camper een hefdak heeft is hij niet alleen lager, ook de luchtweerstand wordt hierdoor sterk verminderd.
De Fiat-onderbouw wordt aangedreven door een goede dieselmotor met automatische versnelling. De Fiat is ondermeer uitgerust met cruise control, een achteruitrijcamera, stuurbekrachtiging, elektrisch bedienbare spiegels, elektrisch bedienbare ramen en een startonderbreker.
Centraal in de camper bevindt zich de middenkeuken, uitgerust met een spoelbak, kraan en 2-pits kooktoestel. Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig.
In de camper vindt u onder meer een ruim tweepersoons bed dat in de lengte is geplaatst. De badkamer biedt wasgelegenheid in de vorm van een wastafel. Tevens is er een ingebouwde cassettetoilet aanwezig. In de camper kunt u ook douchen. Er bevindt zich een doucheruimte naast het slaapgedeelte.
De ringverwarming zorgt voor een goede circulatie van de verwarmde lucht.
Verder ontbreekt het u aan niets, want de afwerking van deze Sunlight Capron bestaat ondermeer uit een vaste afvalwatertank, een buitenlamp en een kluisje.
Neemt u contact op voor een bezichtiging van deze Sunlight Capron of bezoek onze showroom. Onze medewerkers staan u graag te woord.
Geplaatst door:
T: 0252-414839
E: verkoophillegom@mgh.nl