| KM Stand | 96478 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Adria campers |
| Model | Adria Vision I 677 SP 97dkm! NAP 2x Airco Hefbed 2x Zonnepaneel |
| Bouwjaar | 2010 |
| Vermogen | 145 PK |
| Transmissie | Onbekend |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Type | Integraal |
| Gewicht Leeg | 3038 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Hoogte | 2960 cm |
| Gordelplaatsen | 6 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 4 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Kleur: Wit
Kenteken: 59-KVB-6
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Motorinhoud: 2.464 cc
Maten en gewichten
Laadvermogen: 462 kg
Max. trekgewicht: 2.000 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 401 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: gekeurd tot jun. 2027
Schade: schadevrij
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Adria Vision I 677 SP vol integraal camper.
Mooie origineel Nederlands geleverde camper.
Lage kilometerstand aantoonbaar doormiddel van de nationale auto pas.
Heerlijk ruime camper, winterhard.
Fransbed achterin, hefbed voorin, ruime doucheruimte, koel/vries combinatie, oven, etc..
6 zitplaatsen op kenteken.
De camper is voorzien van veel opties, onder andere Bearlock, 2 zonnepanelen, 2x airco, zware omvormer met dubbele huishoudaccu, sterke fietsendrager voor elektrische fietsen, etc...
De dakairco is geplaatst in 2024.
De distributieriem en de banden zijn vervangen in 2022 bij 92dkm.
Apk geldig t/m 06-06-2027
Geplaatst door:
T: 06-50906806
E: info@ae-autos.nl