| KM Stand | 150.000 KM |
|---|---|
| Type | Camper |
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Toyota buscampers |
| Model | HL-LUX K6 KAMPEERAUTO |
| Bouwjaar | 1988 |
| Vermogen | 150 PK |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Type | Half Integraal |
| Rijbewijs | B Rijbewijs |
| Gewicht Leeg | 2260 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 3500 kg |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Sta Hoogte | 2 cm |
| Gordelplaatsen | 3 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 4 Slaapplaats(en) |
Geplaatst door:
T: 0653536601 -
E: d.vanderkolk@hotmail.com