| Type | Camper |
|---|---|
| Staat | Goede staat |
| Merk | Onbekend |
| Model | Afzet unit |
| Bouwjaar | 2020 |
| Type | Afzetunit |
|---|
| Gewicht Leeg | 450 kg |
|---|---|
| Gewicht Max | 450 kg |
| Sta Hoogte | 190 cm |
| Slaapplaatsen | 3 Slaapplaats(en) |
Geplaatst door:
T: 0476496762 -
E: tomcaes13@gmail.com