| Type | Camper |
|---|---|
| Staat | Gebruikte staat |
| Merk | Peugeot campers |
| Model | 290 G22 KAMPEERAUTO |
| Bouwjaar | 1991 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Type | Alkoof |
| Gewicht Leeg | 2120 kg |
|---|---|
| Lengte | 5 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gordelplaatsen | 2 Gordelplaats(en) |
| Slaapplaatsen | 2 Slaapplaats(en) |
Algemene informatie
Aantal deuren: 3
Kleur: Wit
Kenteken: ZL-21-TF
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aantal cilinders: 4
Wielbasis: 292 cm
Onderhoud, historie en staat
APK: gekeurd tot mei 2027
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Productveiligheid
Fabrikant: Autostar Trigano MDC ZA La croix des marais 26600 La roche de glun Tel : +33 (4) 75 84 85 0 Trigano
Deze camper wordt verkocht in opdracht van een particulier.
Peugeot 290 G22 COMPACTE KAMPEERAUTO Benzine!!
Geplaatst door:
T: 0595-433000
E: verkoop@autocenterbol.nl