Peugeot campers BOXER 270C 2.5D uit 2001

€ 15.500

KM Stand 109000 KM
Type Camper
Staat Goede staat
Merk Peugeot campers
Model BOXER 270C 2.5D
Bouwjaar 2001
Vermogen 63 PK
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Type Buscamper
Rijbewijs B Rijbewijs
Gewicht Leeg 1901 kg
Gewicht Max 2800 kg
Lengte 550 cm
Breedte 200 cm
Hoogte 200 cm
Sta Hoogte 250 cm
Gordelplaatsen 2 Gordelplaats(en)
Slaapplaatsen 2 Slaapplaats(en)
Prachtige camper Peugeot Boxer (2001) te koop met hefdak. Zet het tafeltje en de stoeltjes buiten en je bent klaar. Instap klaar dus. Goed onderhouden, fris interieur. Het schuifbed hebben we zelf ingebouwd, isolatie aangebracht en interieur opgeknapt en verfraaid. Het is een fijne camper om als stel mee op pad te gaan i.vm. 2 zitplaatsen. Er is voorin plek voor het bouwen van een 3e zitplaats (op kentekenbewijs staan 5 zitplaatsen). Het bed is uitschuifbaar tot 2 persoons bed. Wanneer je het bed in elkaar schuift, creëer je een fijn zitplekje met tafel. Er is veel opbergruimte onder het bed en onder de zitbanken. Goed geïsoleerd. Ruimte voor zonnepanelen op het dak. 2 x 1 persoons koud schuim matrassen van 70 x 190 cm. Ramen zijn verduisterd, gordijntjes aanwezig. Ombouw voor koelkastje aanwezig.

Tevens een televisie en accu aanwezig net als een wasbak met kraantje met stromend water en afvoer plus elektrisch kooktoestel (recent vervangen zodat er meer kastruimte is vanwege gasfles). Gordijnen voor ieder raam aanwezig en tussen cabine en slaap/leef gedeelte. Zonwering aanwezig om de cabine extra donker en koeler mee te maken. Doordat het motorblok vernieuwd moest worden, hebben wij deze vervangen in juli 2023 voor een nieuw motorblok waardoor je er jaren mee vooruit kunt. Verder zijn distributieriem en verstuivers vervangen en is de bus in juli 2025 APK goedgekeurd zonder benodigde reparaties.

De facturen van aankoop van het motorblok en de gedane onderhoudsfacturen/boekje worden bijgeleverd. Emmissie klasse 4 (milieusticker Frankrijk aanwezig). Camper heeft tijdens stalling altijd binnen gestaan. Kortom, een superleuke en nette camper om korte tripjes en mooie reizen mee te maken. Wij hebben er mooie reizen mee gemaakt naar Scandinavie, Frankrijk en Spanje en nu mag een volgende ervan genieten. Te bezichtigen in Amsterdam of stalling plek (Ouderkerk a/d Amstel), er wordt nog in gereden dus km stand kan een paar 100 km afwijken. Wij wonen in Amsterdam binnen de ring en met deze camper mag ondanks de milieuzone binnen de ring gereden worden als je daar woonachtig bent, handig met in en uitladen dus. Aandachtspunten: in het voorraam onderin zit een afgebogen scheur. Deze scheurt niet verder en is geen punt voor apk.

Het raam aan de bijrijderskant lukt niet open maar kan gerepareerd worden. Ook geen punt voor apk.

Optie(s)

Bedpositie

Dwarsbed inschuifbaar,

Exterieur

Centrale deurvergrendeling, Dakluik, Huishoud accu,

Indeling

Dubbele standaardzit,

Interieur

12V aansluitingen leefruimte, Draaibare Cabinestoelen, Gordijnen vast, Lattenbodem, Leeslampjes, Televisie, USB laadpunten leefruimte,

Motor

Start en stop,

Overige

12 Volt aansluitingen, Airbag bestuurder, Airbag bijrijder, Gasfornuis 2-pits, Getinte ramen, Sfeerverlichting, Voorstoelen draaibaar, Vuilwatertank, Zonwerend glas,

Toebehoren en camper accessoires

Oprijblokken, Trekhaak,

Geplaatst door:

AnkieK

Amsterdam

E: ankiekrikke@gmail.com

Reageer op deze advertentie

Andere bezoekers bekeken ook:

Volkswagen campers Westfalia T3

1987 | Opknapper | 4 slaapplaats(en)
€ 10.000

Volkswagen campers Buscamper T6

2016 | Goede staat | 4 slaapplaats(en)
€ 49.500

Volkswagen campers T 3 Syncro 1.9 TD 4X4

1991 | Goede staat | 2 slaapplaats(en)
€ 26.500
Banner advertentie